ایمن سازان مدبر مهام (ISMM)

شرکت مهندسی ایمن سازان مدبر مهام توسط گروهی از مدیران مجرب و ارشد صنعت نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید و تاکنون در تعداد کثیری از پروژه های این حوزه و سایر صنایع شیمیایی، سیمان و معدنی در زمینه های طراحی مهندسی مفهومی، مهندسی پایه، طراحی تفصیلی، مدیریت اجرا، تامین کالا، بازرسی فنی، نظارت، مدیریت پیمان و مدیریت طرح (MC) به مشتریان خود ارائه خدمت نموده است.

چشم انداز

شرکت ایمن سازان مدبر مهام با اعتقاد به ارزشهای بنیادین:
اعتماد به توانمندیها و دانش پرسنل و تلاش برای ارتقاء انگیزه کارکنان
صداقت و پایبندی به اصول حرفه ای
شایسته سالاری
حرکت در مسیر تعالی
پاسخگویی به کارفرمایان و سهامداران
اجرای تعهدات با کیفیت مناسب، زمان مقررو هزینه بهینه
و با اتکاء به سابقه درخشان خود تلاش می نماید تا پایان سال 1405 یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای فعال در حوزه EPC  و مدیریت طرحها و پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی باشد و ضمن هوشمندی و نوآوری در زمینه فراگیری و گستردگی درمیان 10 شرکت برتر مشابه قرارگیرد.

ماموریت

تحقق چشم انداز از طریق سازمان دهی یک شرکت مدیریت، طراحی ،مهندسی و نظارت بر طرحها و پروژه های کشوربا منظور نمودن سازمانی منعطف و چابک و برپایه مشارکت نیروهای زبده که بتواند با رعایت و ارتقای قانونی و اخلاقی حقوق و دارایی های معنوی و غیرمحسوس خود در سطوح ملی و فراملی اثرگذار باشد.

ارزشهای بنیادی

اعتماد به توانمندیها و دانش پرسنل و تلاش برای ارتقاء انگیزه کارکنان

صداقت و پایبندی به اصول حرفه ای

شایسته سالاری

حرکت در مسیرتعالی

پاسخگویی به کارفرمایان و سهامداران

اجرای تعهدات با کیفیت مناسب، زمان مقررو هزینه بهینه

0 +
سال تجربه
0
گواهی نامه
0 +
پروژه تکمیل شده
0
متخصص

رشید سیدیان

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره

شرکت مهندسی ایمن سازان مدبر مهام با دارا بودن سالها تجربه در اجرای موفق پروژه‌های بزرگ در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و با راهبری مدیران شناخته شده در این حوزه، اکنون توسعه پایدار خود را بر مبنای نقاط قوت گذشته خود و تامین منافع ذینفعان پروژه‌ها بنا نهاده و خود را بعنوان یکی از شرکت‌های گروه فاتح متعهد به تلاش در راستای شکوفایی صنایع مهم کشور عزیزمان ایران می‌داند.

ما تعهد به انطباق با قوانین و الزامات، حفظ کرامت سرمایه‌های انسانی و فراهم آوری فرصت‌های رشد و توسعه آنها و نیز تامین رضایت کارفرمایان را از اصول حرفه‌ای خود جهت کسب جایگاه شایسته داخلی و بین المللی در عرصه ارائه خدمات در پروژه‌های مختلف صنایع نفت، گاز و پتروشیمی قرار داده‌ایم.